Dokumentų valdymas

Jūs esate čia : Pradinis / Paslaugos / Dokumentų valdymas

Leiskite sau patingėti – paveskite svarbių dokumentų rengimą ir tvarkymą mums

Dokumentų sudarymas ir paruošimas, reikiamos informacijos paieška, personalo dokumentacijos ruošimas ir valdymas, sutarčių, įsakymų, taisyklių ir panašių šablonų rengimas gali tapti paprastais ir greitais, kai savo įmonės dokumentų valdymą patikėsite mums.

Mūsų paruošti dokumentų šablonai – patogūs naudoti, funkcionalūs, apgalvoti ir atitinkantys LR teisės reikalavimus. Visi mūsų siūlomi dokumentų šablonai yra arba sukurti naujai, arba sudaryti pavyzdinių formų pagrindu, jas papildant ir pakoreguojant vadovaujantis mūsų pačių ir mūsų klientų patirtimi.

Siūlome tiek universalius, tiek ir specializuotus dokumentų šablonus. Dokumentų šablonų sąrašus, pavyzdžius, kainas, apmokėjimo ir perdavimo sąlygas pateikiame pasiteiravus elektroniniu pašu.

 *Atkreipiame dėmesį, kad daugumos valstybės institucijų patvirtintų dokumentų formos, nėra privalomos naudoti kaip visiškai nekintamos. Tai tėra pavyzdžiai. Teisės aktuose yra tiksliai aprašyta, kokia informacija turi būti įtraukiama į atitinkamus dokumentus, bet nėra reglamentuojama, kokia tokių dokumentų forma – raidžių dydis, eilučių skaičius ir pan. Mūsų paruoštų dokumentų šablonų išskirtinumas – paprastesnis jų pritaikymas vartotojo reikmėms ir patogesnis jų naudojimas.